Erzincan Haberleri

erzincan haberleri ve güncel erzincan gelişmeleri, erzincan ile ilgili tüm video, erzincan fotoğrafları ve erzincan haberleri Yüksekova Halkın Sesi Yüksekova Haberleri Hakkari Haberleri Şemdinli Haberleri sitemizde


Gündem

Erzincan’da iki otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 7 kişi yaralandı.

Yaşam

Fransa’dan bisikletle yola çıkan Fransız çift, yaklaşık 6 bin kilometre yolu pedal çevirip kat ederek Erzincan’a ulaştı.

Gündem

Erzincan’da ülke ekonomisine zarar veren ve halk sağlığını olumsuz yönde etkileyen sahte alkol üretimi yapan 4 kişi suçüstü yakalandı.

Gündem

Erzincan'ın İliç ilçesinde, bir altın madeninde yaşanan toprak kaymasında kaybolan 9 işçiden üçünün daha cansız bedenine ulaşıldı.

Gündem

Erzincan’ın İliç ilçesindeki madende 13 Şubat'ta yaşanan toprak kaymasında, toprağın altında kalan işçilerden 2'sinin daha cansız bedenine ulaşıldığı açıklandı.

Yerel

Erzincan’da düzenlenen Alp Disiplinli Kayak yarışmasında Hakkarili Kadın Kayakçı Huleyfe Çiftçi 18 yaş kızlar kategorisinde Türkiye şampiyonu oldu.

Gündem

Dün 4.3'le sallanan Kelkit'te bu gece de 4.1 büyüklüğünde, 5 dakika sonra ise Erzincan Merkez'de 3.7 büyüklüğünde depremler meydana geldi.

Gündem

Yer bilimci Prof. Dr. Naci Görür Erzincan ve Bingöl fay hattının ortasında kalan Dersim için "En tehlikeli şehir Tunceli" diyerek...

Gündem

Erzincan-Karlıova arasında deprem beklediklerini ifade eden Naci Görür, "Ben belki de ilk kez söyleyeceğim burada. Tunceli tehdit altında" dedi.

Gündem

Erzincan'da minibüsün şarampole devrilmesi sonucu, akraba olduğu öğrenilen 4 kişi öldü, aralarında çocukların da bulunduğu 10 kişi yaralandı.