KÜNYE
 • Ticaret Ünvanı

  Yiğit Ajans Gaz. Tem .San. Tic. Ltd. Şti.
 • Tüzel Kişi Temsilcisi

  Ali YİĞİT
 • Yayıncı

  www.yuksekovahalkinsesigazetesi.com
 • Sorumlu Müdür/Yazı İşleri Müdürü

  Musa DEMİR
 • Yönetim Yeri(Şube)

            Yüksekova / HAKKARİ
 
 • Hukuk Danışmanı
            Av. Savaş Temel
 • İletişim Telefonu

  0542 388 9110 - 0438 351 16 16
 • Kurumsal E-Posta

 • Ulusal Elektronik Tebligat Adresi (UETS)

  25959-91053-60132
 • Yer Sağlayıcı Ticaret Ünvanı

  TE Bilişim Yazılım İnternet Kiralama Hiz. San. Tic. Ltd. Şti.
 • Yer Sağlayıcı Adresi

  İZÜ Teknopark Halkalı Mah. Halkalı Cad. No: 281/23 İç Kapı No: 19 Halkalı / İstanbul
 • Web Aracı

  TE Bilişim Yazılım İnternet Kiralama Hiz. San. Tic. Ltd. Şti.
Adres
Cengiz Topel Caddesi Darius iş merkezi Kat: 3/17 Yüksekova


© TÜM HAKLARI SAKLIDIR
YASAL UYARI: © Copyrigth 2023 www.yuksekovahalkinsesigazetesi.com tüm hakları saklıdır. Yazılı ve görsel olarak hazırlanmış içeriğin tamamı telif hakları kapsamında www.yuksekovahalkinsesigazetesi.com’ye aittir. Üretilmiş olan her türlü içerik 5846 numaralı telif yasası kapsamında korunmaktadır. Yazı, resim, ses, video gibi içeriklerin kopyalanması veya başka bir kanal aracılığı ile yayına sunulması suç teşkil etmektedir.

GİZLİLİK İLKELERİ
Bu metin, gizlilik ilkeleri ile alakalı bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. www.yuksekovahalkinsesigazetesi.com üzerinden yapacağınız kayıt ve yorum işlemlerinde kişisel bilgileriniz sizin bilginiz dahilinde kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgiler yaptığınız yorum veya kayıt işlemleri ile ilgili size gönderilecek bilgilendirme iletilerinde kullanılır. Yasal bir zorunluluk olmadığı sürece bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz.

www.yuksekovahalkinsesigazetesi.com’deki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bu tür yönlendirilmiş sayfalar ile ilgili www.yuksekovahalkinsesigazetesi.com, herhangi bir yasal sorumluluk taşımaz. Ziyaretçiler, yönlendirilen sayfanın gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelidir. Bu site basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Görüş, öneri ve şikayetleriniz ile ilgili iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

PRIVACY POLICY
This text has been prepared only for informational purposes about the privacy principles. Your personal information is stored within your consent when you register or make comments on www.yuksekovahalkinsesigazetesi.com This information derived from the registration and comments will be used for the informational messages to be sent to you. Your information will not be revealed to 3rd Parties unless there is no legal obligation.

External links on www.yuksekovahalkinsesigazetesi.com are opened on a new page. www.yuksekovahalkinsesigazetesi.com does not bear any legal liability with such directed pages. The visitors should review the privacy and other policies on the directed pages. This website promised to comply with the press professional principles. You can contact us from contact page about your opinions, suggestions, and complaints.