Yüksekova haberleri Haberleri

yüksekova haberleri haberleri ve güncel yüksekova haberleri gelişmeleri, yüksekova haberleri ile ilgili tüm video, yüksekova haberleri fotoğrafları ve yüksekova haberleri haberleri Yüksekova Halkın Sesi Yüksekova Haberleri Hakkari Haberleri Şemdinli Haberleri sitemizde


YÜKSEKOVA

Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde durakta bekleyen vatandaşlar kendileri için  durak bekleme kabinleri yapılmasını talep ediyor.

YÜKSEKOVA

Dün  uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden YÜTSO Meclis Başkanı Timur Sevi'nin cenazesi yarın sabah saat 09.00'da Orman Mezarlığı'nda defnedileceği...

Yerel

Van gölü Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (VEDAŞ) Yüksekova’da bazı yerlerde planlı bakım ve onarım yapılacağından elektrik kesintisi yaşanacağını duyurdu.

Yerel

Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde yağışla birlikte gökyüzünde çakan şimşekler ise geceyi aydınlattı.

YÜKSEKOVA

Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde Şişemzin ( Serindere ) köyünde, kurtların koyun sürüsüne saldırması sonucu, 30 koyun telef oldu.

YÜKSEKOVA

Yüksekova'da Kurban Bayramı'nın ilk 4 günlük hizmet verecek olan fırınların listesi paylaşıldı.

Yerel

Yüksekova Ticaret ve Sanayi Odası (YÜTSO) öncülüğünde 35 kişilik heyet ile İran’nın Urmiye Ticaret Sanayi Maden ve Ziraat Odası Başkanlığı...

YÜKSEKOVA

Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde küçükbaş kurbanlıklar görücüye çıktı.

YÜKSEKOVA

Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde minikler tarafından atık malzemelerden yaptırılan giysilerin sergilenmesi ve müzik şöleni büyük beğeni topladı.

YÜKSEKOVA

Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde karayolları tarafından Yeni mahallede çevre yolundan Sabancı kavşağına kadar 5 kilometrelik bir kaldırım yapılıyor.

YÜKSEKOVA

Yüksekova'da meyve-sebze satışı yapan Velat Arslan isimli manav, karpuzlarını tezgaha dizdiği sırada üzerinde “Allah” isminin olduğu bir karpuz gördü. Karpuzu...

YÜKSEKOVA

Hakkari’nin Yüksekova ilçesine Kurban Bayramı öncesi getirilen Büyükbaş ve Küçükbaş hayvanlar sıkı denetimden geçiriliyor.