Üniformalı meslekler hakkında sohbet edip, kendilerini bir üniformalı meslekte resmetme fırsatı sunulan bu atölye, çocukların farklı meslek dallarını daha yakından tanımalarına imkan sağlıyor. Resim yeteneklerini kullanarak, hayal ettikleri meslekleri sanatsal bir bakış açısıyla ifade edebiliyorlar.

Mardian Mall AVM Müdürü Mahmut Yıldızhan, “Yaptığımız meslek atölyeleri etkinliğimiz çocukların dikkatlerini geliştirmelerine yönelik. Yönergeleri dikkatli dinleyip uygulamaya geçerek, yoğunlaşma ve odaklanma becerilerini artırıyorlar. Mardian Mall AVM olarak, alışverişten çok daha fazlasını sunuyoruz. Çocukların geleceğe hazırlanmalarına katkıda bulunmak için meslek atölyelerimizi düzenlemeye devam edeceğiz” dedi.

Yıldızhan, “Mardian Mall olarak, sosyal ve kültürel aktivitelere büyük önem veriyoruz. Çocuklarımızı geleceğe hazırlamak için düzenlediğimiz meslek atölyeleriyle, onların farklı meslek dallarını tanımalarını ve bu alanlarda yeteneklerini geliştirmelerini sağlıyoruz. Alışveriş merkezimiz, bu tür etkinliklerle sadece bir alışveriş noktası olmanın ötesine geçerek, topluma değer katmaya devam ediyor” şeklinde konuştu.

Editör: Erkan Çobanoğlu