6 guruptan oluşan 24 takımın katıldığı ve yaklaşık 40 gün süren turnuvada rakiplerini yenen Gençlik ve Spor İlçe müdürlüğü ile TİM 47 takımı finale yükseldi.

Gençlik ve Spor İlçe müdürlüğünün spor salonunda düzenlenen final maçı Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ile İlçe Emniyet müdürlüğü (TİM 47 ) arasında oynandı.

Oldukça çekişmeli geçen setlerde 2-2'lik eşitlik sağlanınca beşinci set oynandı.

Nefeslerin tutulduğu son sette rakibini 15-11'lik skorla 3-2 yenen TİM 47 takımı kupanın sahibi oldu.

Z A-7

Kaymakam Ömer Çimşit beraberinde Cumhuriyet Başsavcısı Rıza Ünel, Gençlik ve Spor ilçe Müdürü İlhan Yılmaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Atael, İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Nuri Turan ve çok sayıda taraftar katıldı.

Maçın ardından spor salonunda her iki takıma kupa ve madalyaları verildi.

Kaymakam Çimşit  final maçını kazanan TİM 47  takımına tebrik ederek kupasını verdi.

Gençlik ve Spor İlçe Müdürü İlhan Yılmaz yaptığı açıklamada maçı kazanan TİM 47 takımını tebrik ettiğini belirterek, "Gençlik ve Spor İlçe müdürlüğümüz ikinci İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü de üçüncü oldu.hepsini cani gönülden tebrik ediyorum.

Güzel bir final maçı izledik. Bu turnuvayı düzenlememizin amacı kurumlarımızın kaynaşmasını sağlamak. Bu organizasyonda emeği geçen Başta Kaymakamımız olmak üzere herkese şükranlarımı sunuyorum.Bu tür organizasyonların çoğalmasını sağlamak istiyoruz.insallah önümüzdeki dönemlerde bunu da gerçekleştireceğiz." İfadelerini kullandı.

X X-2

Z A A

Muhabir: ULAŞ GÜVEN / YÜKSEKOVAHALKINSESİ