Yüksekova Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Ömer Çimşit ile Hizmet İş Sendika Yöneticisi Serhat Öztekin arasında Belediye A.ş çalışanları için %25’lik zam protokolü imzalandı.

Hayırlı olsun dileklerinde bulunan Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Çimşit, “Zammı biz belediyemizin gelirlerini giderlerini göz önünde bulundurarak yapmış bulunuyoruz. İlçenin tüm sorunlarına koşan, çözüm noktasında mücadele ve emek sarf eden çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Bu zam ile bir nebze de olsa çalışanlarımızın yüzünü güldürebildiysek ne mutlu bize” dedi.

Daha sonra söz alan Hizmet İş Sendika Temsilcisi Serhat Öztekin, “Bu süreçte bizleri yalnız bırakmayan herkese minnettarız. Herkese sonsuz teşekkür ediyoruz. İşçi ve emekçi arkadaşlarımın hakları için çalışmaya gayret edeceğiz. Yeni hakları hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Yapılan Protokol törenine Yüksekova Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Ömer Çimşit’in yanı sıra Yüksekova Belediye Başkan Yardımcıları, Hizmet İş Sendika Temsilcisi Serhat Öztekin ve Belediye  Personelleri katıldı.

Bdfsrt

Muhabir: ULAŞ GÜVEN / YÜKSEKOVA HALKIN SESİ